Dažnai vieni žmonės nesupranta, kodėl kiti sportuoja. Tuo labiau, kodėl kiti sportuoja su tokiu užsidegimu. Daugelis negali suprasti motyvų, dėl kurių žmonės pradeda sportuoti. Šiame straipsnelyje pamėginsiu pavardinti bent kelis jų. Atminkit, kad sportas kartais tampa filosofija, o ne tik gražaus užpakalio ar ryškaus pilvo preso siekimu.

Sportas – geras laiko praleidimas. Nepradėjus sportuoti, sportas atrodo begalo varginantis ir sunkus dalykas – na koks malonumas gali būti bėgti per lietų, ar skaudančiais raumenimis daryti dar vieno pakartojimą? Tačiau, žmonės, kurie sportuoja, kurie peržengia save ir sugryžta į sporto salę ar bėgimo takelį tame jaučia dideli malonumą. Kaip sakė Platonas – didžiausia pergalė yra nugalėti patį save. O sportuojantis žmogus mėgaujasi šia pergale.

Sportas – gera savijauta. Sportuojantis žmonės juda daugiau, todėl ir jaučiasi geriau. Didesnis organizmo aktyvumas sąlygoja geresnę savijauta. Judėjimas gerina jūsų organizmo tonusą, todėl sportuodami jausitės geriau ir būsite žvalesni bei darbingesni.

Sportas – gražesnis kūnas. Nepaisant to, kad sportuodami jūs gaunate geresnę savijauta ir gerai praleidžiate tam tikrą dienos dalį, jūsų kūno formos gražėja. Jei turite per daug svorio – jis turėtų kristi, jei jums trūksta kūno masės, ją sportuodami galite užauginti.

Sportas tai tvirtesnis kūnas. Tvirtesnis kūnas dar nei vienam nepakenkė. Sportuodamos moterys nebeuždus besivydamos greičiau einančia draugę, o vyrukai galės padėti uošvienei ir užnešti bulvių maišą į jos butą.. O jei rimčiau, sportas jums suteiks ištvermės bei fizinės jėgos. Šie dalykai tikrai pravers jums kasdieniame gyvenime.

Štai tokie keturi argumentaii, kurie jums galbūt padės jei svarstysite ar verta sportuoti arba kodėl žmonės sportuoja. Sportuokite ir jūs. Prisidėkite prie didelio būrio žvalesnių, stipresnių, sveikesnių žmonių. Judėkite kartu!