Tikslas sporte

1

Tik turintis tikslus žmogus pasiekia ko nors gyvenime, versle ir t.t. Tas pats galioja ir sporte. Bet koks sportas negali būti TIK laiko leidimas ar stūmimas. Jeigu jūs sportuojate, jūs turite turėti tikslą. Tai vienas svarbiausių, jei ne svarbiausias dalykas sporte. Be tikslo, sportas tampa nebe sportu o tiesiog laiko leidimu.
Tikslas sporte, kaip ir gyvenime gali būti labai įvairus. Bet labai svarbu jį turėti ir jo siekti. Tikslas sporte gali būti išreikštas daugeliu matų – kilogramais, metrais, minutėmis, svoriais, pasipriešinimu ir kt. Iš esmės koks jūsų tikslas nėra taip svarbu, kaip tai ar jis yra apskritai.
Turėkite tikslą, nes tik turėdami jį darysite pažangą, turėsite motyvaciją ir tik jo pagalba pasieksite savo užsibrėžtų tikslų. Neikite sportuoti „taip sau“, eikite, kad kitą dieną nubėgtumėte greičiau, pakeltumėte daugiau. Tai darydami jausitės fiziškai, o svarbiausia, morališkai geriau. Turėdami tikslą, jus neeikvosite savo laiko, o jį investuosite į gražesnį kūną, didesnę jėga ar tiesiog geresnę savijautą.


DiscussionKomentarų: 1

Leave A Reply