Jau daugelį metų sporto aprangą ir inventorių gaminanti kompanija Adidas bendradarbiauja su pasaulyje garsia Didžiosios Britanijos dizainere Stella Maccartney. 2010 metų pavasario/vasaros sezonui šis tandemas paruošė visiškai naują kolekciją, kuri parduotuvėse turi pasirodyti dar sausį. Naujoji kolekcija yra skirta šiuolaikiškai ir veržliai moteriai, kuriai nebaisios jokios kliūtis.

Žvelgiant į naująją Adidas 2010 pavasario/vasaros kolekciją moterims, akivaizdu, kad gražų ir mielą, šilkinį stilių sporto salėse turėtų pakeisti agresyvi apranga. Rodos, kad S.Mccartney nusprendė grįžti prie to, kas sporte yra svarbiausia – jo rezultatų.

Apie tai, kad kolekcijos akcentas yra veržlumas ir rezultatai, galite suprasti iš reklaminio šios kolekcijos klipo. Šiame reklaminiame klipe, akcentuojamas tik sportas, ryškios kūno linijos ir atletės prakaitas – grožio čia tikrai nėra daug. Ir iš tiesų – tikrasis sportas retai būna tik gražus reginys.

Ankščiau vyravusias progresyvias spalvas keičia neįšaukiančių spalvų palete. Juoda, mėlyna, balta ir jos atspalviai – tai vyraujančios spalvos naujojoje kolekcijoje. Ne intensyvios spalvos ir tobulai prie kūno priglundantis drabužiai – tai derinys, kuris ne tik pabrėš jūsų tobulėjančias kūno linijas, bet ir leis siekti toliau siekti dar geresnių rezultatų.

Šios kolekcijos naujovė yra tai, kad Stella McCartney į kolekciją įtraukė ir drabužius, skirtus važiavimui dviračiu ir triatlonui (drabužiai skirti bėgimui, plaukimui ir važiavimui dviračiu). „Aš visuomet stengiuosi save spausti. Naujoji kolekcija yra viskas, ko gali prireikti: ji gerai priglunda, ji stilinga ir labai sportiška“, – sakė britų dizainerė S.McCartney.

maudymosikost

sokiai

dviratis

tenisas

tenisas2

bridzaisvarkelis