perfect_ass2Gražus užpakaliukas aktualus ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Juk neveltui, moterys, daugelyje apklausų nurodo, kad nemažai dėmesio skiria vyro sėdmenims. Ir neveltui, sėdmenų raumenys formuoją bendrą žmogaus išvaizdą žiūrint iš galo. Sėdmenys ir jų kondicija lemia, kaip ant žmogaus gulės kelnės, todėl, tikrai verta nepamiršti treniruoti ir šios kūno dalies.
Pradedant treniruoti sėdmenys reikia žinoti kelis dalykus. Pirmiausia, reikia suprasti tai, kad jeigu jūsų klubai platūs, jūsų užpakalis jokiu būdu netaps mažu. Tiesiog turit tai suprasti, tačiau, atminkit, kad treniruojant sėdmenys ir turint plačius klubus, galinė jūsų dalis gali tapti dar patrauklesnė, nei mažas ir riestas užpakaliukas.
Antras, dar svarbesnis dalykas yra tai, kad sėdmenų treniravimui reikia tikrai nemažai laiko ir kantrybės. Pirmiausia dėl to, kad sėdmenis formuoja net trys poros raumenų. Kitas šio sunkumo aspektas yra tas, kad rezultatai šioje srityje matosi kur kas vėliau nei kitose kūno vietose. Ir nenuostabu – mūsų gyvenimo ritmas tapęs daugiausiai sėdimų formuoja mūsų užpakalius plokščius ir nepatrauklius. Turint omenyje ir sėdmenų raumenų masę nenuostabu, kad netinkamas maitinimasis atsispindi ne tik ant pilvų, tačiau ir ant sėdmenų.
Kaip treniruoti sėdmenis atsakyti nėra lengva. Pirmiausiai dėl ankščiau suminėtų priežasčių. Antra priežastis yra ta, kad šiai vietai yra begalė pratimų. Taip pat treniruotės yra labai smarkiai priklausomos nuo to, kiek laiko jus galite skirti šioms treniruotėms ir kur tai rengiatės daryti. Kelias programas būtent šiai kūno daliai įdėsiu kiek vėliau, o dabar keli bendri patarimai.
Pirmiausiai jums reikia, kuo mažiau sėdėti. Jei dirbate sėdimą darbą, nepatingėkite ir kolegai padaryti kavos ar paduoti lapo iš spausdintuvo. Tai tikrai sumažins jūsų sėdmenų „degradaciją“. Nesinaudokite liftu – stepas, arba lipimas laiptais vienas efektyviausių pratimų sėdmenų raumenims treniruoti. Atkreipkite dėmesį į tokius pratimus kaip pritupimai (pilnai tūpkit jei norite didesnių raumenų, iki pusės jei norite apvalesnio užpakaliuko), kojų kėlimas, šuoliukai, dviračio minimas, bėgimas. Tai bus gera pradžia. Jei skaitant šį trumpą aprašymą jums iškilo klausimų – drąsiai klauskite jų mūsų. Pažadu – visiems bus atsakyta.