Kodėl sportuoti verta?

3

Dažnai vieni žmonės nesupranta, kodėl kiti sportuoja. Tuo labiau, kodėl kiti sportuoja su tokiu užsidegimu. Daugelis negali suprasti motyvų, dėl kurių žmonės pradeda sportuoti. Šiame straipsnelyje pamėginsiu pavardinti bent kelis jų. Atminkit, kad sportas kartais tampa filosofija, o ne tik gražaus užpakalio ar ryškaus pilvo preso siekimu.

Sportas – geras laiko praleidimas. Nepradėjus sportuoti, sportas atrodo begalo varginantis ir sunkus dalykas – na koks malonumas gali būti bėgti per lietų, ar skaudančiais raumenimis daryti dar vieno pakartojimą? Tačiau, žmonės, kurie sportuoja, kurie peržengia save ir sugryžta į sporto salę ar bėgimo takelį tame jaučia dideli malonumą. Kaip sakė Platonas – didžiausia pergalė yra nugalėti patį save. O sportuojantis žmogus mėgaujasi šia pergale.

Sportas – gera savijauta. Sportuojantis žmonės juda daugiau, todėl ir jaučiasi geriau. Didesnis organizmo aktyvumas sąlygoja geresnę savijauta. Judėjimas gerina jūsų organizmo tonusą, todėl sportuodami jausitės geriau ir būsite žvalesni bei darbingesni.

Sportas – gražesnis kūnas. Nepaisant to, kad sportuodami jūs gaunate geresnę savijauta ir gerai praleidžiate tam tikrą dienos dalį, jūsų kūno formos gražėja. Jei turite per daug svorio – jis turėtų kristi, jei jums trūksta kūno masės, ją sportuodami galite užauginti.

Sportas tai tvirtesnis kūnas. Tvirtesnis kūnas dar nei vienam nepakenkė. Sportuodamos moterys nebeuždus besivydamos greičiau einančia draugę, o vyrukai galės padėti uošvienei ir užnešti bulvių maišą į jos butą.. O jei rimčiau, sportas jums suteiks ištvermės bei fizinės jėgos. Šie dalykai tikrai pravers jums kasdieniame gyvenime.

Štai tokie keturi argumentaii, kurie jums galbūt padės jei svarstysite ar verta sportuoti arba kodėl žmonės sportuoja. Sportuokite ir jūs. Prisidėkite prie didelio būrio žvalesnių, stipresnių, sveikesnių žmonių. Judėkite kartu!


Discussion3 komentarai

  1. Taip sutinku sportuoti reikia, bet reikia apskaiciuoti koki keiki, kruvi gali panesti sportuodamada, ir kiek laiko gali skirti sportui. Nes kai nustoji kuri laika sportuoti, po to pradedi ir gali kruvi neapskaiciuoti gali persitempti raumenys, man taip buna nes dirbu ir studijuoju ir sporta kartais primirstu, gerai kad nuo traumu fastum padeda, nuima skausma po persitempusios treniruotes.

  2. Sportuoti, tai tikra yra butina, tik reikia zinoti kada yra per daug. Kadangi jauciu savo organizma, tai yra lengva suzinoti suprasti, jog reikalinga poros dienu pertraukele.

    Dazniausiai buna, jog po sporto jauciuosi ne tik pasisemes jegu, bet ir pailsejas, o retkarciais buna, jog isejus is sale nesinori nieko daryti. Tada suprantu, jog keleta dienu i prieki patinginiausiu 🙂

  3. Pingback: Kodėl sportuoti verta?

Leave A Reply