Žinoma, pirmas ir tikrai sveikintinas žingsnis yra tai, kad jūs domitės tuo. Jei jums įdomu, kaip numesti svorio – vadinas patys suprantate, kad turite viršsvorio. Savo bėdos konstatavimas yra pagrindinis žingsnis problemos sprendimui. Kokie kiti, pirmieji žingsniai?

1. Žingsnis – mityba. Mityba vienas svarbiausių tinkamo organizmo funkcionavimo atributų. Kalbant apie svorio metimą – mitybą būtina reguliuoti, tačiau žaisti su ja, tikinti, kad tik ji lemia jūsų kūno svorį – neverta. Pirmiausia, vien tai, kad pakoreaguosite racioną, didelių svorio pokyčių nepadarys. Dietos ir pan. yra gerai, bet norint ilgalaikio ir naudingo efekto, būtina į savo „garderobą įtraukti sporto salę“

2. Žingsnis – informacija. Susirinkite pagrindinę informaciją – kiek kartų treniruotis, kokią treniruočių taktiką geriausia pasirinkti metantiems svorį ir pradėkite. Informacijos papildymus, kaip atlikti vieną ar kitą pratimą, galėsite pasidaryti grįžę po kroso. O krosas ir didelio intensyvumo važiavimas dviračiu – tai pradžia, nuo kurios reikėtų pradėti. Daugelis žmonių vien skaitydami patarimus ir tuo metu valgydami priauga vieną kitą kilogramą.

3. Žingsnis – neapgaudinėkite savęs. Neapgaudinėkite savęs, kad jums reikia daugiau aktyvumo ir subalansuot mitybą. Jei turite antsvorį – jums reikia intensyviai sportuoti, kad jūsų riebalai, kurie apkrauna jūsų širdį, vieną dieną pradėtų nykti.

4. Žingsnis – sportuokite tikslingai. Jei turite antsvorį ir atėjote į salę, bet dar neturite programos ar panašiai – geriausias pratimas jums yra dviratis ir jo mynimas. Nepakenks ir atsilenkimai. Nešvaistykite laiko bereikalingam tupinėjimui. Jūsų treniruočių pagrindas ne treniruokliai su svoriais, o kardio ir elipsiniai treniruokliai.

5. Žingsnis – nusiteikite. Auginti svorį, kur kas maloniau nei jį mesti. Svorį mesti yra tikrai sunku, bet tai nereiškia, kad jūs negalite. Tikėkite savimi ir savo valia. Gali visi. Ir nenusiminkite, jei po savaitės ar kitos svoris nekris. Jei sportuosite intensyviai – jis tikrai pradės kristi. Taigi, nusiteikite, tikėkite ir jums pavyks