Reaguojant į informacija

2

Sveiki. Šį kartą ne apie sportą. Šį kartą apie labai abejotinus būdus reklamuoti savo produktus. Lietuvos rinkoje atsirado nauja paslauga „reputacijos internete valdymas“, kuri yra elementari reklama komentaruose. Akivaizdu, kad mano ankstesni įtarimai dėl vieno produkto, kuris reklamuojamas kaip išsigelbėjimas po traumų pasitvirtino. Dėl to, iš visų komentarų bus nuo šiol bus šalinami prekiniai žėnklai. Ypač vienas – Fastum gel, kurio reklamai buvo pasirinkti labai negražūs ir nesąžiningi būdai.

Todėl noriu paraginti visus vartotojus atidžiai pagalvoti, prieš perkant Fastum gel. Akivaizdu, kad jei įmonė moka žmonėms, kurie rašinėja tendencingus komentarus, tai yra blogai. O produktas, kuriam reikalinga tokio pobūdžio reklama – akivaizdu, yra prastas.

Todėl treniruokitės sveikai, nepatikrkite traumų. O apie preparatus, kurie padės numalšinti skausmą po traumų, aš jums parašysiu.

Visi prekiniai ženklai bus pašalinti.


Discussion2 komentarai

  1. Replacing the infant carriage with assorted clip art, then changing the wording generates not a birth
    announcement, but a flyer to do each employee’s mailbox announcing new mailroom hours. If you find attractive trying the Dunstan method, here are the sounds babies make and their meanings: -Neh: „I’m hungry“ – Owh: „I’m tired“ – Eair: „I have gas“ -Heh: „I’m hurt“ -Eh: „I need to burp“.

Leave A Reply