Viskas prasidėjo maždaug prieš metus… Tuomet, stebint internete žmonių paiešką informacijos apie sportą, susimąščiau apie tokios informacijos pateikimo būtinybę. Naudojantis viena tinkliaraščių sistema buvo sukurtas gana mėgėjiškas ir neįpareigojantis tinkliaraštis apie sportą, sveiką gyvenimo būdą ir t.t. Bėgant laikui, teko pastebėti, kad žmonių domėjimasis sportu – tikrai didelis, todėl, nuosekliai atsirado idėja kurti rimtesnį puslapį, kuris būtu geru draugu žmonėms kurie sportuoja arba galvoja pradėti sportuoti.

Gyvenime žmogus turi tobulėti, ar verta kalbėti apie natūralų informacijos šaltinio tobulėjimą? Taip atsitiko ir su šia idėja, kuri nuo šiol persikelia į savarankišką ir profesionalesnę aplinką. Reikia tikėtis, kad šiame portale Jūs rasite sau naudingos informacijos apie sportą, sveikesnį gyvenimo gyvenimo būdą.

Sportas suteikia ne tik gražesnį, tobulesnį kūną, jo formas, tačiau, pagerina ir pačio gyvenimo kokybę. Sportuodamas žmogus ne tik pagerina savo formas, bet ir jaučiasi kur kas geriau. Jo organizmas tampa aktyvesnis, suaktyvėja smegenų veikla, tuo pačiu ir jo organizmo būsena. Žmogus tampa aktyvesnis, veiklesnis ir jo gyvenimo spalvos smarkiai paryškėja. Taigi, jeigu jau susidomėjote sportu ir čia užėjote – nesustokite, pradėkite sportuoti.

Šiame tinklapyje jūs rasite daug informacijos – nuo mitybos pagrindų, sveiko maisto, būtinų vitaminų iki konkrečių, Jums pritaikytų treniruočių programų. Reikia tikėtis, kad jūs, naudodamiesi šiuo tinklapiu rasite svarbios ir naudingos informacijos.

Draugaukime!